Camping Calanchiole

Camping Calanchiole prachtige panoramische camping met afgebakende plaatsen gelegen in de gelijknamige en rustige plaats.

  (Vertaald door google)



Camping Calanchiole met dennen- en eucalyptuspark

Camping Calanchiole ligt midden in een groot park met pijnbomen en eucalyptusbomen, met een oppervlakte van 40.000 vierkante meter, heeft 274 schaduwrijke plaatsen, met elektriciteitsaansluiting, goed onderhouden toiletten en warme douches, schaduwrijke parkeerplaatsen, verharde en nette lanen.

Direct uitzicht op zee in Golfo Stella, met zandstrand (Le Calanchiole) en kliffen. Het is slechts 8 km van Portoferraio en 3 van Porto Azzurro en Capoliveri.

Het heeft mini-appartementen grenzend aan de camping, met badkamer, keuken, terras, tuin, satelliet-tv, kluis, eigen parkeerplaats met automatische poort.

Caravans kunnen direct aan zee worden gehuurd onder dennen- en eucalyptusbomen, allemaal met een afgesloten veranda, uitgerust met gebruik van keuken en stromend water, houten platform en tuinhuisje.

Binnen Camping Calanchiole vinden we ook een park en een speelkamer, professionele animatie, vijf-tegen-vijf voetbal- en volleybalveld, wasmachines en strijkkamers, pizzeria, bar, restaurant, zelfbediening, krantenwinkel, markt, slager, tabakswinkel, dokterspraktijk , koelbox.

Mogelijkheid om aan te meren en te slepen voor kleine boten, excursies. Duiken, manege en tennis op ongeveer 500 m. Camping Calanchiole is geopend van Pasen tot oktober.

Klanten kunnen de veerboot boeken via de campingdirectie.

Op de camping vinden we de Residentie Villa Angelica, voor degenen die de voorkeur geven aan het comfort van een appartement en gebruik willen maken van de diensten van de Kamperen.


Waar we zijn

Camping Calanchiole ligt in loc. Lido di Capoliveri, tussen Portoferraio en Porto Azzurro, 8 km van de eerste en 3 km van de laatste.

Eenmaal in de bovengenoemde plaats vinden we de borden naar de camping en zien we het enorme bord op 500 m van de provinciale weg .

GPS Positie: 42,75799   E 10,36045


Camping Calanchiole

Lido di Capoliveri – Eiland Elba

Afstand van de zee: 20 m
Afstand van het dorp: 3 km
Dieren: Alleen op aanvraag toegestaan

Neem rechtstreeks contact op met de accommodatie voor het beste aanbod:
Elba verblijf info

Buurland

Porto Azzurro op 3 km
Capoliveri op 3 km


Nabijgelegen stranden

Calanchiole Strand op 30 m
Lido di Capoliveri Strand op 300 m
Zuccale Strand op 2,5 km
Felciaio Strand op 2,5 km
Norsi Strand op 4 km


Structuur diensten
  • Schaduw 75%
  • Vergemakkelijkte toegang voor gehandicapten
  • TV Kamer
  • Bar
  • Restaurant
  • De was
  • Speeltuin voor kinderen
  • Volleybal veld
  • Voetbalveld
  • Ping Pong
  • Mini Club
  • Animatie
  • Boot verhuur
  • Duiken
  • Boot uitglijden
  • Camper Service
  • Markt


Info / Blijven

          Camping Calanchiole  

    Formulier om rechtstreeks contact op te nemen met de structuur om het beste aanbod te krijgen.


    Ik zou graag: Beschikbaarheid en prijs wetenReserveren

    Aankomst *

    Vertrek *

    Dieren *JaNee

    N. volwassenen *

    N. kinderen (0-12 jaar)

    Leeftijd van het kind

    Kind 1 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd
    Kind 5 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd
    Kind 5 Leeftijd
    Kind 6 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd
    Kind 5 Leeftijd
    Kind 6 Leeftijd
    Kind 7 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd
    Kind 5 Leeftijd
    Kind 6 Leeftijd
    Kind 7 Leeftijd
    Kind 8 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd
    Kind 5 Leeftijd
    AKind 6 Leeftijd
    Kind 7 Leeftijd
    Kind 8 Leeftijd
    Kind 9 Leeftijd

    Leeftijd van de kinderen

    Kind 1 Leeftijd
    Kind 2 Leeftijd
    Kind 3 Leeftijd
    Kind 4 Leeftijd
    Kind 5 Leeftijd
    Kind 6 Leeftijd
    Kind 7 Leeftijd
    Kind 8 Leeftijd
    Kind 9 Leeftijd
    Kind 10 Leeftijd


    Email *

    Voornaam en Familienaam *

    Stad:

    Provincie/Staat:

    Telefoon:

    Notes:

    Privacy* - De gebruiker erkent de rechten erkend door wetsbesluit nr. 196/2003 over de verwerking van persoonsgegevens en geeft toestemming aan de ontvanger om de gegevens te verwerken verzonden via dit elektronische formulier alleen voor de aangegeven doeleinden.


    Positie

    Video

    Stree View

    Staanplaatsen Camping Calanchiole


    Prijzen

    Camping Calanchiole (Dagprijzen 2024)

    ABCDE
    20/04-17/05
    15/09-22/10
    18/05-14/06
    02/09-14/09
    15/06-28/0629/06-02/08
    26/08-01/09
    03/08-25/08
    Volwassenen11,0013,0015,0018,0020,00
    Kinderen 1-2 jaar3,004,004,505,005,50
    Kinderen 3-8 jaar8,009,0010,0013,0014,00
    Caravan11,0013,0017,0019,0021,00
    Caravan Premium15,0017,0021,0023,0025,00
    Caravan Vip18,0020,0023,0025,0027,00
    Camper/Autotent13,0015,0020,0022,0026,00
    Camper/Autotent Premium17,0019,0024,0026,0030,00
    Camper/Autotent Vip20,0022,0027,0029,0033,00
    Tent11,0013,0017,0019,0021,00
    Tent Vip17,0019,0022,0024,0027,00
    Tent 2 pax of igloo mt. 2×27,009,0012,0013,0014,00
    Auto3,003,004,004,505,00
    Motor2,502,502,503,004,00
    Aanhangwagen voor boot2,502,503,004,005,00
    Electriciteit 6A7,007,007,507,507,50
    Hond5,005,006,008,0010,00
    Gast-bezoeker11,0013,0015,0018,0020,00

    Kinderen tot 12 maanden: gratis.

    Van 1 juli tot 31 augustus wordt de aanwezigheid van minimaal 2 personen per standplaats berekend.

    Extra kosten:
    Verplichte clubpas animatie: € 13,00 geldig voor de hele vakantie, van 15/06 tot 15/09 voor iedere persoon ouder dan 12 jaar (gratis voor een verblijf van minder dan 3 dagen).
    Reserveringskosten zonder terugbetaling: € 20,00.

    Mogelijkheid tot vol of half pension in het interne restaurant na afspraak.

    Mogelijkheid tot vol of half pension in het interne restaurant na afspraak. Gast-bezoeker betaalt het volle tarief na het 3e uur.


    SPECIALE AANBIEDINGEN

    SPECIALE AANBIEDING – VEERPONT GRATIS (Aanbieding is niet geldig in combinatie met andere kortingen)
    Gratis overtocht veerpont bij campingreserveringen met aanbetaling die gemaakt worden vóór 30/04/2024 bij een verblijf van minimaal 12 dagen van minstens 4 personen in de periodes 29/06-02/08. De kosten van het retour vervoerbewijs van de veerpont worden vergoed, voor 1 auto + bestuurder of voor 1 camper + bestuurder, exclusief toeslagen.

    – De vervoerbewijzen worden door de directie gekocht en hebben het tijdstip dat beschikbaar is op het moment van de reservering. Aanhangwagens vallen niet onder deze aanbieding. – Deze aanbieding is alleen geldig voor een verblijf in standplaatsen (onze caravans, stacaravans, bungalows, appartementen, glamping zijn uitgesloten).
    – De standplaats zal worden toegewezen uitsluitend door het management op basis van de omvang en kenmerken van het voertuig.

    HAPPY FAMILY AANBIEDING
    In de periode 29/06-02/08 voor gezinnen (ouders + kinderen) van minstens 5 personen bij een verblijf van minimaal 2 weken, hoeft er niet voor de kleinste (ouder dan 12 maanden) te worden betaald.

    SPECIALE AANBIEDINGEN VOOR GROEPEN
    Speciale aanbiedingen voor groepen van duikers, wandelaars, fietsers en motorrijders tijdens A en B perioden, nader overeen te komen met de directie, afhankelijk van het type accommodatie en service gevraagd.


    Neem rechtstreeks contact op met de accommodatie voor meer informatie over de prijzen van de accommodatie